Potrzebne wsparcie w odbudowie domu. Nawet minimalne

Dzisiejszy wpis nie będzie o górach, książkach czy kulinariach. Będzie o potrzebie wsparcia, dla rodziny mojej przyjaciółki,której dom spłonął w pożarze. Kiedy jak i co potrzeba?

W nocy z 18 na 19 lutego spłonął dom m Rodziny mojej przyjaciółki w podkrakowskiej Krzywaczce. Pożar błyskawicznie objął cały budynek. Na szczęście nikt z Rodziny nie ucierpiał – mama, siostra z mężem i dwójką dzieci zdołali uciec w tym, w co byli ubrani w tym momencie i znaleźli schronienie u życzliwych Sąsiadów. Niestety z uwagi na znajdujące się w domu butle z gazem i ryzyko wybuchu nie było mowy o ratowaniu nawet najpotrzebniejszych rzeczy – zimowych ubrań, sprzętów i mebli. 5-osobowa rodzina została w środku zimy bez niczego.

Na szczęście na miejscu błyskawicznie zjawiły się jednostki OSP Krzywaczka, PSP Myślenice, OSP Biertowice, OSP Sułkowice, OSP Bęczarka i policji, dzięki czemu pożar udało się opanować i ugasić. Niestety doszczętnie zniszczony jest parter i przyziemie budynku, spłonęły nawet drzwi i okna.

Nadzór budowlany po inspekcji wydał zgodę na remont budynku! To oznacza, że już wkrótce będzie można przystąpić do najpilniejszych prac.

Dlatego każde nawet minimalne wsparcie się liczy, a link do zrzutki =>>https://zrzutka.pl/zzc9xe#opis

Dodaj komentarz