Przekaż 1.5 % podatku Agnieszce

Zbliża się coroczny termin rozliczeń podatkowych. Większość z nas, w tym i ja, siadając nad rozliczeniem zastanawia się, co z tym 1.5 % podatku zrobić. Jak kogoś tym swoim groszem wesprzeć. Potrzebujących jest naprawdę wielu, ale ja mam taką prośbę do Ciebie.

Jeśli tylko chcesz i możesz, bardzo proszę wesprzyj moją przyjaciółkę  Agnieszkę  w jej codziennej, niesprawiedliwej i nierównej walce z chorobą. Niesprawiedliwej, ponieważ na ataksję rdzeniowo- móżdżkową nie ma jak dotąd lekarstwa, a spowolnić ją może tylko codzienna rehabilitacja. Głównie  rehabilitacja ruchowa i logopedyczna. Niestety, ta która faktycznie pomaga, nie jest bezpłatna i wymaga co tu ukrywać, po prostu kasy.

Tutaj kliknij a znajdziesz pełniejsze informacje o Agnieszce i chorobie, z którą się zmaga. A także o Fundacji Avalon, której jest podopieczną. Dowiesz się też o tym, dlaczego tak bardzo ważny i potrzebny dla niej jest ten 1.5 % podatku. 

Ataksja SCA1

to niezwykle rzadka choroba genetyczna, która niestety jest dotychczas nieuleczalna i stopniowo postępująca. Postępuje w trudnościach w chodzeniu, mówieniu, czy wykonywaniu prostych czynności. Czynności, nad którymi zdrowy człowiek nie musi się zastanawiać. Zatrzymać jej na razie nie można – ale można ją spowolnić codzienną, żmudną rehabilitacją. A do tego potrzebne jest wsparcie bliskich, ale i pieniądze.  Dlatego każda, absolutnie każda przekazana złotówka jest dla niej niezwykle ważna. Jest ważna, bo codziennie walczy. Aga jest kobietą pełną pasji i pomysłów różnych. I chciałaby pozostać sprawną jak najdłużej, aby te pomysły móc realizować.

Dlatego okaż swoje wsparcie. I proszę przekaż  1.5 % podatku właśnie dla Agnieszki.

Jak to zrobić?

  1. Wypełnij WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1.5% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)
  2. Wpisz numer KRS: 0000270809
  3. Oblicz kwotę 1.5 %
  4. W rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY (bardzo ważne!) Wpisz nazwisko oraz numer członkowski nadany przez Fundację czyli  Tajchman, 5007

Proste,łatwe i bardzo ważne! I może bardzo dużo pomóc.

Dziękuję!

I zawsze możesz kliknąć tutaj i udostępnić innym dobrym ludziom tą prośbę.

Zapomniałam jeszcze dodać,  że jeśli przekazałeś już na inny cel swój 1.5 % podatku, to nic nie szkodzi. Dowolną kwotą darowizny, w każdej chwili możesz wesprzeć Agnieszkę.

Jak to zrobić?

  • Wystarczy dokonać przelewu na konto:
    Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Michała Kajki 80/82 lok.1, 04-620 Warszawa
  • numer rachunku 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
    W tytule wpłaty proszę podać nazwisko i numer członkowski nadany przez Fundację – Tajchman, 5007